400 млн грн передбачено на будівництво інфраструктури для індустріальних парків у 2022 році

Під час свого виступу на Ukrainian Israeli Innovation Summit 2021 перший заступник міністра розвитку громад і територій Василь Лозинський заявив, що на 2022 рік передбачено 400 млн грн на співфінансування будівництва інфраструктури для індустріальних парків. Ці кошти, за його словами, призначені на будівництво доріг, комунікацій до промислових майданчиків на умовах співфінансування із місцевими бюджетами.

"Було дуже багато пільг прописано, але в бюджеті завжди було 0 грн прописано на ці рядки. А зараз є чіткі цифри: ми маємо 400 млн грн на наступний рік, щоб дати можливість громадам показати готовність приймати бізнес", - сказав Лозинський.

Як зауважив Василь Лозинський, в Україні вже зареєстровано 52 індустріальних парка, із яких працює лише 10, а протягом найближчих років уряд планує побудувати інфраструктуру для створення щонайменше 25 індустріальних парків, здатних забезпечити додатково понад 50 тис. робочих місць і ще 150-200 тис. — у суміжних галузях.

«Створення нових індустріальних парків – це важливий етап розвитку бізнесу та залучення іноземних інвестицій в Україні», - повідомив Тарас Дубіль, голова ГО «Нова  українська громада». «Нарешті ми бачимо конкретні дії та цифри з боку Мінрегіону і вдячні першому заступнику міністра Василю Лозинському за його працю в цьому напрямку. Уже кілька років ми надаємо послуги з розробки концепцій індустріального парку і розуміємо наскільки важливою є фінансова підтримка збоку Уряду», - додав Дубіль.