Ювілейний п’ятий Форум місцевого розвитку відбувся у Трускавці

Керівник ГО «Нова українська громада» Тарас Дубіль взяв участь у ювілейному п’ятому Форумі місцевого розвитку, що відбувся у Трускавці.

 Зокрема, на панелі присвяченій структурним змінам вугільних регіонів, представники вугільних громад та експертне середовище обмінювалися ідеями трансформації вугільних громад та задекларували наміри у найближчій перспективі розпочати втілення масштабних проектів з трансформації вугільних регіонів.

Під час форуму Новою українською громадою було підписано трьохсторонній Меморандум про співпрацю з Виконавчим комітетом Червоноградської міської ради та Асоціацією органів місцевого самоврядування ЄВРОРЕГІОН "КАРПАТИ - УКРАЇНА" з метою впровадження проектів з диверсифікації місцевої економіки вугільних громад.

Саме місто Червоноград стало одним із двох пілотних міст для впровадження проекту “Just Transition. Підтримка структурних змін вугільних регіонів України», що фінансується Урядом Німеччини та впроваджується GIZ в Україні.

Ми віримо, що спільними силами зможемо перезапустити економіку пілотної Червоноградської громади.

Нагадаємо, що Нова українська громада розробила та впроваджує ряд проектів регіонального розвитку у сфері розвитку туризму, розбудови індустріальних парків та стратегічного планування.